Lot 226
Duitse School (18e eeuw)

Jonge vrouw met sluier in haar hand

olieverf op doek, zonder lijst, 46x37 cm

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500