Lot 5033
Een wortelnotenhouten staand horloge

18e/19e eeuw

De kast op een laaggewelfde voet, de kap met halve kolommen, zaagwerk en gestoken kuif, Atlas en bazuinengelen. Het uurwerk met maanstand en datumaanduiding. Adres Paulus Bramer, Amsteldam.

H 250 cm

inzender P Hazenberg 330745

€ 2.000,00
€ 3.000,00
€ 1.500,00

Hamerprijs: € 1.500