Lot 4514
Najaarsveiling 2014
Jan Engelchor (1920)

gedateerd 1968 en gesigneerd

bronzen sculptuur van een ruiter op steigerend paard.

H 72 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550