Lot 5032
Een vuurvergulde bronzen pendule

Frans, 19e eeuw

het basement met reliëf van ranken, lier en palmetten, op bolpootjes en bekroond met staande Socrates.

H 38 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 600,00

Hamerprijs: € 600