Lot 5029
Een eikenhouten staand horloge

Duits, laat 18e eeuw

De kast met ingelegde ster. De wijzerplaat met Romeinse cijfers, op de hoeken figuren en met putti, met zes verschillende melodieën. Adres Joh. Wilh. Grelboff (?) Uhrmacher in Golchern. 1772.

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 1.400,00

Hamerprijs: € 1.400