Lot 4547
Aardewerk sculptuur

gesigneerd Peter

een vrouwelijk naakt op een paardentorso, met lichtgroene en beige glazuur (beschadigingen). Op natuurstenen sokkel.

H 56 cm (totaal)

€ 200,00
€ 200,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200