Lot 12
December veiling 2014
Duitse School (rond 1900)

De herenborrel

rechtsonder onduidelijk get.

olieverf op doek, 60x49 cm

Herkomst: het werk is via vererving uit Groningen afkomstig

€ 500,00
€ 500,00

Startbod: € 500