Lot 316
Louis Apol (1850-1936)

Avondstemming, mogelijk een landschap bij Princenhage

linksonder get. en gedateerd '72

olieverf op doek, geplakt op paneel, 31,5x43 cm

Herkomst: De overgrootvader van de inzender kocht dit schilderij direct van Louis Apol

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 1.700,00

Hamerprijs: € 1.700