Lot 254
Willem Antonie van Deventer (1824-1893)

Katwijk aan Zee met de Andreaskerk

linksonder get. en gedateerd 'Katwijk 27 oct. '47'

aquarel op papier, 31x46 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000