Lot 4546
Bronzen sculptuur, Moisej Kogan (1879-1942)

Geknielde vrouw met linkerhand op hoofd. Op achterzijde gemerkt 'M K'. Herkomst: nalatenschap Henk Wiegersma (1891-1969)

H 15 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 3.600,00

Hamerprijs: € 3.600