Lot 118
Hessel de Boer (1921-2003)

De blauwe tram op de hoek bij 'Continental'

rechtsonder get. en gedateerd '50

olieverf op doek, zonder lijst, 65x75 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000