Lot 116
Will Leewens (1923-1986)

'Helderheid'

rechtsonder get. en gedateerd '83-'84, en in dorso het adres van de schilder 'Barentszstraat Den Haag'

olieverf op doek, 64x84 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200