Lot 119
Nico Boers (1922-1963)

'Herinnering aan Barcelona'

linksonder gemonogrammeerd en gedateerd '58

olieverf op doek, 59x79 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00

Startbod: € 1.000