Lot 5564
Zeven mahoniehouten stoelen

Hollands, 19e eeuw

Eén armstoel en zes stoelen, ingelegd met koperen ruitbies in rugregel, en koperen ster boven de voorpoten. (bies hier en daar defect)

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000