Lot 5560
Twee fauteuils en een bankje

Hollands, stoelen laat 18e eeuw, bankje laat 19e eeuw

De fauteuils grijs gelakt, op ronde gecanneleerde poten met gestoken rozetten. Met gebogen rug. De bekleding en de kussens later en met bloemmotief. Daarbij een witgelakt ovale bankje met groen stoffen bekleding

€ 600,00
€ 800,00
€ 1.000,00

Hamerprijs: € 1.000