Lot 5559
Een mahoniehouten ovale tafel

Hollands, 19e eeuw

Met opstaande rand, met ingelegde bies en ornamenten. Twee laden met koperen beslag. Op tapstoelopende poten.

76x113x73 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400