Lot 5558
Een mahoniehouten opklapbuffet

Hollands, vroeg 19e eeuw

Met twee deuren, twee laden, twee tablets en koperen beslag

95x112x49 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500