Lot 5556
Een palissanderhouten damtafeltje

Nederlands, 19e eeuw

Het blad met twee kleppen. De balustervormige poot op driesprant (met beschadigingen)

H 73 cm

€ 250,00
€ 350,00
€ 2.000,00

Hamerprijs: € 2.000