Lot 319
Sientje Mesdag-van Houten (1834-1909)

Stilleven met pompoenen

rechtsboven get. in initialen en gedateerd '99

olieverf op doek, zonder lijst, 62x130 cm

Tentoonstelling: resten oud etiket in dorso; '[Der Verein der Kü]nstlerinnen und Kunstfreundinnen zu Berlin' Veiling: Christies Amsterdam, 30 okt. 1996, lonr. 231 met afb.

€ 5.000,00
€ 5.000,00

Startbod: € 5.000