Lot 354
Jan Sluijters (1881-1957)

Portret van Margrietje Nolet (geboren 1940)

rechtsboven get., en in dorso gedateerd nov-dec. '46

olieverf op doek, 78x58,5 cn

Voorheen in collectie C.F.M. Nolet, Leuvensestraat, Den Haag (oud handgeschreven etiket in dorso)

€ 50.000,00
€ 50.000,00

Startbod: € 50.000