Lot 4539
Een houten sculptuur

2e helft 20e eeuw Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

Zeepaard op hoge sokkel

H 81 cm (ex sokkel)

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300