Lot 318
Sientje Mesdag-van Houten (1834-1909)

Duinlandschap

linksonder get.

olieverf op doek, 99x138 cm

Herkomst: voorheen in de collectie Panorama Mesdag, Zeestraat, Den Haag

€ 2.000,00
€ 2.000,00

Startbod: € 2.000