Lot 4538
Koperen en email sculptuur, Go de Kroon (1930-1997)

Herkomst: Mr F.H. Piket, Den Haag

'Eva' in huisje, gemerkt met email plaatje en met plaatje waarop staat 'in opdracht mr. F. H. Piket'

60x24x11 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450