Lot 4537
Koperen en email sculptuur, Go de Kroon (1930-1997)

Herkomst: Mr F.H. Piket, Den Haag

'Eensgezinswoning', onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd K 71

76x38x10,5 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500