Lot 4536
Koperen en email sculptuur, Go de Kroon (1930-1997)

Herkomst: collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

'Eva', gesigneerd aan voorzijde

66x13x8 cm (ex sokkel)

€ 700,00
€ 900,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500