Lot 4534
Een op-art object, Godfried Lonis (1916-2007)

Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

'Play multiple XXVII', Houten kist met zwart gelakte binnenzijde waarin 5 rijen van vijf beweegbare spiegeltjes, de buitenzijde van de kist wit gelakt. Achterzijde gesigneerd en genummerd 2/50

38x38 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375