Lot 4533
Verguld porseleinen sculptuur van 64 kegels op licht gebogen plateau en zwarte voet

Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

Uitgave uit de 'Rosenthal Reliëf Reihe', ontstaan ter gelegenheid van de 3e Dokumenta te Kassel op initiatief van prof. Arnold Bode, de 'geestelijk vader' van de Dokumenta tentoonstellingen. Gemerkt, genummerd en gesigneerd aan onderzijde van de voet 20/50

H 48 x 43 cm (incl. sokkel)

€ 500,00
€ 500,00
€ 3.800,00

Hamerprijs: € 3.800