Lot 209
Hollandse School (17e eeuw), navolger van Caspar Netscher

Dame uit de familie van Benthem in goudbruine japon met draperie van goud-zwart gebloemde brokaat

olieverf op doek, ovaal, 39x33 cm

Herkomst: Uit het bezit van Jhr. Dr. G. van Benthem van den Bergh

€ 500,00
€ 500,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400