Lot 4532
Bronzen sculptuur, mogelijk Albert Termote (1887-1978)

tweede helft 20e eeuw Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

Gestrekt arm met reikende hand, gemerkt met een T

111 cm

€ 500,00
€ 700,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350