Lot 29
Juni veiling 2014
Willem Gerard Hofker,

Balinese danseres,

Rechtsboven gesign. en 1902-1981

kleurenlitho en 30,5 x 20,5 cm

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100