Lot 4527
Kunststof sculptuur, Rob Pleysier (1927)

Laatste kwart 20e eeuw Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

Vrouw met hoepelrok

H. 53 cm

€ 100,00
€ 200,00
€ 275,00

Hamerprijs: € 275