Lot 4526
Houten sculptuur, negerhoofd

2e helft 20e eeuw Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

Omhoogkijkend hoofd op cylindervormige bovenlijf

H 43 cm

€ 100,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100