Lot 4523
Polychroom aardewerk sculptuur, Maggi Giles (1938)

Nederlands, laatste kwart 20e eeuw Herkomst: Collectie Mr. F.H. Piket, Den Haag

Groot huis

H 55 cm

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950