Lot 5023
Een butlerspiegel in vergulde lijst

19e eeuw

de ronde lijst met ornamenten van bloemranken en vruchtentakken.

H 95 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400