Lot 322
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)

Weerspiegeling van bomen in een Haagse bossloot

linksonder get. en gedateerd '92

olieverf op doek, 61x77 cm

Herkomst: Preyer&Co, Pictura Amsterdam

€ 3.000,00
€ 4.000,00
€ 5.500,00

Hamerprijs: € 5.500