Lot 5020
Een vuurvergulde bronzen pendule

Frans, 19e eeuw

het basement met schelpmotief en guirlandes, bekroond met een soldaat op een rots.

H 44 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200