Lot 5019
Een Sallandse stoelklok

meest 19e eeuw, samengesteld

met beschilderde wijzerplaat, ornamenten met verguldsel en met touwen, gewichten en slinger.

H 62 cm

De wijzers zijn los, het uurwerk is vuil en het is niet bekend of het uurwerk functioneert.

€ 600,00
€ 800,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700