Lot 5017
Een verguld bronzen pendule

Frans, 19e eeuw

Op een basement met een reliëf van engelen, zegewagen en guirlandes, naast het uurwerk een staande engel met boog en pijlen en een insect in de hand. Adres: Lorij à Paris.

H 39 cm

€ 2.000,00
€ 2.000,00
€ 2.800,00

Hamerprijs: € 2.800