Lot 5016
Een vuurverguld koperen pendule

Frans, 19e eeuw

rechthoekige kast en bekroond door een Cupido figuur en twee duiven op een zuil.

H 37 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 750,00

Hamerprijs: € 750