Lot 4503
Bronzen sculptuur

20e eeuw, gemerkt E.A. I

een jonge vrouw zittend op een grote ring, op zwart marmeren voet.

H 61 cm

€ 1.000,00
€ 1.500,00
€ 2.000,00

Hamerprijs: € 2.000