Lot 317
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)

Miniatuur zelfportret

olieverf op doek, opgeplakt op board, rond, 6,5 cm

Daarbij: Paul Arntzenius (1883-1965) Tholen schilderend aan de Kaag, rechtsonder get. in initialen PA en gedateerd 22 juni 1904, tekening op papier, 11x13,5 cm

€ 500,00
€ 500,00
€ 3.400,00

Hamerprijs: € 3.400