Lot 5015
Een verguld bronzen cartelklok

Frans, 19e eeuw

de kast met bloemenranken en rocailles, de wit geemailleerde wijzerplaat met Romeinse en Arabische cijfers. Adres: Balthazard Horlogier du Roy a Paris.

H 64 cm

€ 300,00
€ 500,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300