Lot 3111
Najaarsveiling 2014
Een grote Japans Imari ronde schotel

Edo periode, 18e eeuw

centraal medaillon met een bloemenrots en twee phoenixen, de rand met vogels in bloeiende takken en bloemen in wolkenmotief (schilfers).

D 53 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900