Lot 57
Online Only Januari 2018
Corneille (1922-2010)

Le bouquet des fleurs;
La Tour, La Nuit, Le Jour;

resp. linksonder en linksboven in potlood gesigneerd en gedateerd 1979

2 zeefdrukken in kleur, genummerd resp. 235/250 en 240/250, beide zonder lijst, elk 50x65 cm

(papier verbleekt, waterschade aan de achterzijde)

€ 100,00
€ 200,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300