Lot 62
Online Only Januari 2018

Cole Morgan (1950)

Like father like son

rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '93

zeefdruk in kleur, oplage89/250, 69x50 cm (met lijst: 100x75 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Huidig bod: € 100

Bied
Inclusief opgeld: €