Lot 61
Online Only Januari 2018
Ans Wortel (1929-1997)

vage herinnering aan 't land der reuzen

rechtsboven gesigneerd en gedateerd Bergen '71

gemengde techniek op papier, 41x35 cm (met lijst: 86x66 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100