Lot 60
Online Only Januari 2018
Ans Wortel (1929-1997)

In mijn huis dat mijn huis niet is

linksboven gesigneerd en gedateerd Bergen '71

gemengde techniek op papier, 18,5x12,5 cm (met lijst: 66x56 cm)

€ 150,00
€ 250,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90