Lot 39
Online Only Januari 2018
Karel Appel (1921-2006)

Abstracte figuren

rechtsonder in potlood gesigneerd en gedateerd '57

kleurenlitho, epreuve d'artiste, 53,5x73,5 cm (met lijst: 55,5x75,5 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900