Lot 38
Online Only Januari 2018
Karel Appel en Christian Dotremont

'Dormi fable d'éveil' uit het portfolio 'Duo pour pinceau et crayon'

rechtsonder in potlood door Karel Appel gesigneerd en in de druk getiteld en gesigneerd door Christian Dotremont

zeefdruk in kleur, zonder lijst, 63x77 cm

Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

€ 500,00
€ 700,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400