Lot 74
Winterveiling februari 2018

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)

'Zicht op Overschie'

rechtsonder get. en onduidelijk gedateerd

aquarel op papier, 21x35 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400